Srpen 2007

zamilovaný

31. srpna 2007 v 18:50

anketa

31. srpna 2007 v 16:02
tak plís hlásni jakou chceš celebritu jj

italské prázdniny-Hylary Duff

31. srpna 2007 v 15:55


The Lizzie McGuire Movie
Typ filmu: Komedie
Rok výroby: 2003
Popis:Walt Disney Pictures uvádí ITALSKÉ PRÁZDNINY, rozvernou komedii v hlavní roli s Hilary Duff, nejoblíbenější teenagerovskou hvězdou Hollywoodu (Agent Cody Banks). Veselá dobrodružství začínají, když se půvabná Lizzie (Duff) a její přátelé chystají na školní výlet do Itálie. Tam se Lizzie obrátí celý dosavadní život v pohádkový sen, když se zamiluje do italské pop-hvězdy Paola a on si ji splete se svou bývalou přítelkyní. Z mladičké a nezkušené Lizzie se stává mezinárodní hvězda pop music, která stojí před zásadním rozhodnutím: má vyměnit nový báječný život v záři reflektorů za staré dobré časy a osvědčené přátele?

něco o Pink

31. srpna 2007 v 15:52
Pink se skutečně jmenuje Alecia Moore. Narodila se Jamesovi a Judy Moorovým. Zatímco vyrůstala ve Philadephii, její otec hrál na kytaru písně od Roberta Dylana a Dona McLeana, což sloužilo jako inspirace pro začátek její hudební kariéry. Mladá Pink si velmi zamilovala hudbu a pokud nemusela mluvit, tak raději zpívala. Ráda chodila do Philly klubu místo, které jí umožnilo vyjádřit sama sebe zpěvem a tancem. Ve třinácti se seznámila s populárním tanečníkem z Philly klubu, se kterým začala tancovat a zpívat s jeho rapovou kapelou "Schools of Thought".

Ve čtrnácti složila svou první píseň. Psaním písní vyjadřovala své pocity, které získala během svého dětství a dospívání. Každý pátek večer navštěvovala klub Fever, kde zažila svých 5 minut slávy. Když jí některé vystoupení nevyšla, tak dokázala využít těchto negativních zkušeností jako palivo své ctižádosti.

Jeden pátek se v klubu zastavil obchodní zástupce z MCA Records, který hledal někoho, aby zaplnil místo v nové R&B-kapele. Písně Pink se mu zalíbili a požádal ji, aby se zúčastnila konkursu do skupiny s názvem Basic Instinct. Pink měla však pocit, že do skupiny nezapadá. Basic Instinct byl pro Pink jen přechodná záležitost. Další skupina, kde se Pink objevila, byla Choice. Přesto nedokázala v žádné skupině zapadnout, nejlépe se cítí jako sólová zpěvačka.

Jednoho dne se Pink zeptal Darryl Simmons, zda by pro něj něco nenapsala. Ona souhlasila a tím začala její vlastní kariéra.

Její debutové album "Can't Take Me Home" vytvořila na jaře 2000. Hned po uvedení se album stalo velmi oblíbené a získalo si samou chválu. První singl "There You Go", se ihned po uvedení dostal do TOP 40 nejhranějších singlů v USA.

Druhý singl "Most Girls", slavil stejné úspěchy jako jeho předchůdce, jestli ne více. Pink je díky svému temperamentu nazývána novodobou Madonnou.

Své druhé album s názvem "M!ssundaztood" vydala v roce 2001.

něco o Avril Lavinge

31. srpna 2007 v 15:49
Zpěvačka
Datum narození:
27.09.1984

Místo narození:
Napanee, Ontario, Canada

Znamení:
Váhy


Životopis:
Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti je přesný opak Britney Spears. Je divoká skejtařka, která má ráda punk-rokovou hudbu.

Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch stále roste.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie.
//<![CDATA[ //]]>

pozadíčko

31. srpna 2007 v 15:48

piesingy do pupíku

31. srpna 2007 v 15:44
Bauchnabel Piercing Flower ShieldTitan Augenbrauen Piercing ConeBioplast Nasen Piercing Labrets Jeweled 1,2 mmBauchnabel Piercing Jeweled FlowersGOLD PLATED BAUCHNABEL PIERCING SCHMUCK HERZTitan Nasen Piercing JeweledZUNGEN PIERCING BARBELL HARDCORESilber Bauchnabel Piercing LoveAUGEN PIERCING SCHMUCK BARBELL ANODIZED PINK
Augenbrauenpiercing PearlAUGENBRAUEN PIERCING SCHMUCK UV STYLE LILA
Piercingové šperky pro piercing pupíka z kvalitní chirurgické oceli
Sun-piercing jazykaPirát - piercing pupíkuPiercing pupíku - motýlek bluePiercing pupíku - Ledový květPiercing pupíku - superstarPiercing do pupíku - modrý křížPiercing pupíku - duhový motýlek

písejte komentíky

31. srpna 2007 v 15:41
ahojky jak je umě good a cojinak děláte já tetknom tady mám křečka a hraju si s křečkem no tak já newím co písat no eště chci říct prosim písejte komentíky je jedno co jj

krásnej tanec

30. srpna 2007 v 19:26


pecka animace

30. srpna 2007 v 19:16

mini básnička

30. srpna 2007 v 19:01

supr básnička o životě

30. srpna 2007 v 16:34
Život je šance - využij ji
Život je krása - obdivuj ji
Život je blaženost - užívej ji
Život je sen - uskutečni ho
Život je výzva - přijmi ji
Život je povinnost - naplň ji
Život je hra - hrej ji
Život je bohatství - ochraňuj ho
Život je láska - potěš se s ní
Život je záhada - pronikni jí
Život je slib - splň jej
Život je smutek - překonej ho
Život je hymna - zpívej ji
Život je boj - přijmi ho
Život je štěstí - zasluž si ho
Život je život - ŽIJ JEJ!

krásná fotka

30. srpna 2007 v 16:32peckoví emo věci

30. srpna 2007 v 16:25
Prstýnky:
Náramky:

napísejte

30. srpna 2007 v 16:15
ahojky muckví tak sem tu spět jj du přídávat ale něco nevim co sem dát tak plís poratte jj to byste byly milovaný jj dikuju

pecka nn

30. srpna 2007 v 10:21

Pink

30. srpna 2007 v 10:16